Колгосп ім. “Куйбишева” перейменовано на колгосп “Комсомолець”, який очолював Приймачук Михайло Ярмолович (працював з 1961 по 1973 роки), наступним головою колгоспу був Форманюк Яків Панасович (працював півтора року), Шпик Володимир Олексанжрович, Шинкарук Павло Петрович. За керівництва Шинкарука П.П. набрало великого розвитку будівництво: будинок механізатора, розпочато та збудовано житлові будинки для спеціалістів сільського господарства та колгоспників (всього 24 житлові будинки). В цей час на цегельному заводі працювали 120 чоловік, столярні бригади та будівельні бригади (1985-1990р.р.)- до 100 чоловік, на фермах (№1-№3) працювали 150 чоловік, на тракторній бригаді – до 200 чоловік. На території сільської ради функціонував дитячий садок, школа, лікарня, працював філіал Ратнівського райпромкобінату по пошиттю ватних курток (до 60 чоловік).
Потім колгосп очолював Моголюк Володимир Іванович, Повх Василь Олександрович, Бурко Микола Васильович, Куничик Леонід Федорович – сільськогосподарське підприємство “Велимченський”. З 2000 року очолив СВК “Велимченський” Павлович Петро Григорович, у 2001 році створено перше в районі приватне сільськогосподарське підприємство “Надія”. Господарство утримує 125 корів, господарює на 650га землі. Площа угідь СГПП “Надія” залежить від кількості укладених договорів про рентні платежі з особами, які вирішили передати свою земельну частку до складу земельної ділянки даного СГПП. Згідно з договором підприємство зобов’язане виплачувати рентні платежі (грошима, продукцією, послугами). Розмір земельного раю для велимченців становить 1.05 умовних кадастрових гектарів.
У 1996 році на території сільської Ради створено СФГ “Веста”, яке очолював Павлович Петро Григорович, збудовано млин, відкрито пекарню та бар”Веста”, в користуванні СФГ “Веста” 3га землі. У 2000році СФГ “Веста” передано Павловичу Федору Григоровичу.
У зв’язку з тим, що на території сільської ради немає робочих мість, населення в оснговному займається веденням особистого селянського господарства: садять картоплю, сіють моркву та іншу городину, яку продають заготівелькикам. В підсобних господарствах утримують худобу, свині, коні, птицю рідко – вівці, кози, кролі, бджолосім’ї.